Зеленський звернувся до народів Кавказу, Сибіру та корінних народів РФ

Президент Володимир Зеленський / Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський російською мовою звернувся до народів Кавказу, Сибіру та корінних народів Російської Федерації і закликав їх чинити опір мобілізації, оголошеній Володимиром Путіним. Про це йдеться у зверненні президента.

"Дагестанці не повинні гинути в підлій та ганебній війні Росії. Чеченці, інгуші, осетини, черкеси та будь-який інший народ, який опинився під російським прапором. Загалом майже 200 народів. Ви знаєте, хто відправляє вас усіх воювати до України. Той, хто відправляє, хоче зробити вас "вантажем 200", — сказав він.

Зеленський висловив переконання, що ці народи хочуть жити і втомилися від брехні. "Я впевнений, що ви знаєте: боротися треба зараз! Ми бачимо, що ви чините опір злочинній мобілізації, якою російська влада хоче перекрити провал своєї кадрової армії та своїх злочинних наказів. Боріться, щоб не загинути! Захищайте свою свободу зараз на вулицях і площах, щоб потім не довелося воювати в горах і лісах просто за своє право жити, коли російська влада почне і наступні хвилі мобілізації. Борітеся! Поборете", — сказав президент.

source: