Збірна України не проводитиме матчів у 2022 році після Ліги Націй

Фото Віктора Перегняка

Перед чемпіонатом світу збірна України не буде збиратися для заключних матчів року. Збірна України з футболу матчами Ліги Націй достроково закінчить 2022 рік. Про це розповів головний тренер "синьо-жовтих" Олександр Петраков на передматчевій пресконференції до гри з Вірменією.

Матчі у вересні стануть заключними офіційними для України у 2022 році. Після цього національні команди збиратимуться у листопаді, перед стартом чемпіонату світу, який відбудеться у Катарі. Збір перед чемпіонатом світу могла провести і Україна, яка, щоправда, не потрапила на турнір. Однак за словами Петракова, поєдинки Ліги Націй стануть заключними для команди у 2022 році.

Як Петраков пояснив ситуацію з наступним збором України? Головний тренер збірної України повідомив, що у серпні мав розмову з представниками українських клубів щодо делегації футболістів у національну команду у листопаді.

Петраков звернув увагу на те, що спочатку клуби були готові відправити гравців у національну команду в листопаді. Однак згодом реакція стала негативною.

"Чи будуть ще матчі у 2022 році? Не знаю, це вирішує керівництво. Просив усі клуби, у серпні їздив, щоб вони дозволили нам зіграти дві гри - 16-17 та 20 листопада. Погодилися, а потім клуби відповіли відмовою", - сказав Петраков.

Таким чином, наступний збір Україна проведе вже у березні - до старту відбору на чемпіонат Європи-2024. А матчі у Лізі Націй стануть для неї заключними у 2022 році.

"Тож збірна збиратися у листопаді не буде. Наступний збір вже буде у березні, як воно буде і хто там - ніхто не знає".

Що відомо:
- Збірна України у вересні зіграє три матчі, один з яких вже відбувся - поразка від Шотландії 0:3.
- Контракт Олександра Петракова щодо роботи зі збірною України розрахований до кінця 2022 року. Тож матчі у Лізі Націй можуть стати для нього останніми на чолі команди, якщо з ним не підпишуть новий договір.
- Заключні матчі у Лізі Націй Україна проведе проти Вірменії (24 вересня) та Шотландії (27 вересня).

source: