В УЗ попередили, що дефіцит на залізничні квитки до Варшави зростатиме

Голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишін, фото: Володимир Шевчук / Суспільне

В "Укрзалізниці" ніколи не прогнозували, що охочих їздити потягом через кордон України з Польщею може бути надто багато. Тому зараз країною курсує лише один потяг до столиці країни — Київ-Варшава, квитки на нього швидко розбирають, а ближче до осені дефіцит лише зростатиме. Про це в інтерв'ю Суспільному розповів голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишін.

"Мільйон співвітчизників опинився в Польщі і мільйони хочуть туди виїхати хоча б на якийсь час. Ніколи не планувалося, що може бути такий потік охочих переїхати потягом через кордон України з Польщею. Дійсно, у нас є один потяг, Київ-Варшава. На нього є дефіцит квитків і буде", — розповів Камишін.

Він додав, що додаткові проблеми штучно створювали спекулянти: "Ми знайшли ту доріжку, якою спекулянти бронювали квитки і потім пробували їх перепродавати. Вважаю, ми її перекрили і ця проблема має бути набагато меншою... На жаль, ближче до першого вересня ці квитки будуть ще більш дефіцитними", зазнаяив голова УЗ.

Він зазначив, що "Укрзалізниця" вже додала нові рейси: з Києва в Хелм та нічний рейс з Києва в Перемишль. Для того, щоб ввеси більше рейсів міжнародного сполучення в компанії не вистачає нових вагонів, які придатні для такого перевезення.

source: