Кіркоров, Корольова та подруга Путіна: НАЗК підготувало новий список "кандидатів" на міжнародні санкції

Співак Філіп Кіркоров, фото: УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало новий список із 1018 фізичних та юридичних осіб, які причетні до війни проти України: серед них відомі пропагандисти й артисти, а також особи з оточення президента РФ Володимира Путіна.

"Всього до списків внесено вже 15,5 тисяч фізичних та 3,7 тисячі юридичних осіб. Це частина від 100 тис. осіб, які підлягають санкціям, відповідно до Дорожньої карти індивідуальних санкцій, розробленої Міжнародною робочою групою Єрмака-Макфола, до складу якої входять і працівники НАЗК", — сказано в повідомленні.

До нового санкційного переліку потрапили зокрема пропагандисти й артисти. Серед них співак і шоумен Філіп Кіркоров, що "досі тікає від теми війни в Україні, неодноразово заявляв про підтримку анексії Криму та вважає півострів частиною Росії", а також Наташа Корольова — співачка і член партії "Єдина Росія". Вона, як зазначається, обрала мовчазну позицію після вторгнення Росії та бере участь у концертах на підтримку так званої "спецоперації".

Крім того, НАЗК пропонує внести до санкційного списку військове керівництво РФ та так званих "ДНР" і "ЛНР", компанії ВПК, зокрема "Техінком", та "Будафон ЛТД", банки та їхнє керівництво, у тому числі власника банку "Російський стандарт" мільярдера Рустама Таріко і президента видавництва "Ексмо".

Під санкції може потрапити близька подруга Путіна Світлана Кривоногих. Вона та члени її родини є власниками гірськолижного курорту «Ігора», апартаментів у Монако вартістю 3,6 млн євро, 37-метрової яхти вартістю близько $5,4 млн та іншого майна.

Це вже 15-й перелік "кандидатів" на міжнародні санкції, який НАЗК надіслало до Міністерства закордонних справ України та Офісу Генерального прокурора.

source: