Папа Римський зустрівся з дружинами бійців полку "Азов". Вони передали йому листи та фото

Photo: suspilne.media

Папа Римський Франциск зустрівся у Ватикані з дружинами бійців полку "Азов" Катериною Прокопенко та Юлією Федосюк.

Про це повідомляє ANSA.

"У середу (11 травня — ред.) наприкінці своєї щотижневої спільної аудієнції Папа Франциск зустрівся з дружинами двох офіцерів українського батальйону "Азов", які перебувають на маріупольському металургічному заводі "Азовсталь", — йдеться у повідомленні.

Катерина Прокопенко, дружина командувача "Азову" Дениса Прокопенка, Юлія Федосюк — дружина пораненого Арсенія Федосюка, який також боронить "Азовсталь", відвідують аудієнцію Папи Франциска, Ватикан/ Photo: suspilne.media

Як зазначається, дружини бійців передали Папі Франциску два листи та кілька фотографій.

В одному з листів предстоятель української православної церкви митрополит Онуфрій просить президента Володимира Путіна відпустити бійців "Азова". Другий лист написали самі дружини.

"Чоловік написав мені день тому, що навіть вода у техніці закінчується, і попросив пошукати статтю про те, як прожити без води якнайдовше. Боюся втратити, звичайно, але ще й злюся, тому що нічого не можу зробити, це жахливо, те, що відбувається на "Азовсталі" схоже на реаліті-шоу і нам ніхто не допомагає, тому ми сподіваємось на Папу — він наша остання надія", — зазначається у листі.

Раніше повідомлялось, що протягом 10 травня російські окупанти здійснили 38 авіанальотів на підприємство "Азовсталь".

source: